O2 internet je už v celé republice poměrně dost oblíbený pojem. Síť O2 se stará v aktuální době o druhou nejpočetnější klientelu v českém telekomunikačním průmyslu, hned po UPC, které se nedávno stalo součástí giganta Vodafone.

Každopádně, aktuální nabídka internet O2 se rozhodla jít v „kovových stopách“ a celkem čtveřice tarifů O2 internet do domácnosti se nakonec rozdělila nejen podle rychlosti, ale také podle ceny jednotlivých kovů. Pojďme se nyní podívat na to, co nám předvede internet O2 ve verzi bronzový až diamantový?

Bronzový a stříbrný ocení jen základní uživatelé

Pokud patříte mezi ty nejzákladnější uživatele internetu, tak by pro vás i internet od O2 v tarifu bronzový a stříbrný, mohl být zajímavou možností. Je totiž dost laciný a cenou se vejde do 299 Kč měsíčně. Rychlost se přitom pohybuje na 20 a 50Mb/s, což není nic závratného, ale zároveň jde o základní internetové připojení, vhodné například i pro seniory.

Zlatý a platinový O2 internet už potěší i náročnější uživatele

Pokud ale chcete ve svém volnu užívat interaktivní zábavy, online médií ve vysoké kvalitě, nebo si dokonce zahrát nějaké hry, je pro vás naprosto dokonalá volba právě tarifů zlatý a platinový. Oba dva se už pohybují ve středních cenových sférách, ale nabídnou vám internetové připojení s rychlostí až 100 a 250Mb/s, což dokonale postačí i náročnějším uživatelům.

Nebo rovnou diamantový gigabit?

Diamantový tarif je potom naprostým vrcholem nabídky O2. Je pochopitelně nejdražším internetovým připojením v nabídce, ale zároveň vám poskytne rychlost 1Gb/s. Ta už naprosto dokonale postačí pro jakékoliv online aktivity. A to včetně náročnějších streamů, nebo hraní her s minimální odezvou. Internet od O2 v tarifu platinový vás tak zaručeně nezklame!