Internet Praha – Jaké připojení vybrat v hlavním městě?

Při výběru internetu vás v Praze oslovuje obrovská síť internetových poskytovatelů. Rozdíly mohou být nepatrné, shrnuli jsme proto, jaké informace byste měli sledovat, aby vám zvolený internet nezpůsoboval starosti, ale naopak zlepšoval kvalitu vašeho online života.

internet praha
99% Pokrytí celé ČR

Využijte srovnávač nabídek cena / výkon

Vybereme s vámi internet dle využití

Podpora 24/7

 Poskytujeme podporu 24/7

Na co budete internet využívat?

Rychlost internetu není vše, nejvíce záleží, na co připojení využíváte. Streamování a sledování videa je z technického pohledu mnohem náročnější. Pokud máte v merku právě sledování Netflixu, HBO GO a online seriálů / filmů, nejvhodnější je pro vás Internet HD, který se zaměřuje výhradně na tyto služby.

Využíváte-li připojení na hraní, výsledná rychlost ovlivňuje odezvu mezi vaším počítačem a spoluhráči, důležitější je tedy stabilnější s menší agregací. Na práci a brouzdání vám pak často stačí menší rychlost, mnoho webů je dnes totiž optimalizováno pro telefon, a tudíž nemusíte ze vzdálených serverů stahovat tolik dat.A co dále ovlivňuje kvalitu vašeho připojení?

Internet Praha – Proč vám vypadává připojení?

Praha využívá internet stejně hojně, jako jiná velkoměsta. Často se proto stává, že je na mnoha místech připojení pomalé a nestabilní. To je zapříčiněno více faktory, mezi hlavní patří – Agregace (sdílení přípojky s více lidmi), zastaralost datové kabeláže (optika vs. telefon), omezení poskytovatele apod.

Každá pražská lokalita se liší stářím datové infrastruktury a může či nemusí nabízet nejnovější technické služby, které obsahují rychlé a stabilní internetové připojení nebo například internet bez agregace.

Zkuste naší aplikaci na ověření dostupnosti internetového připojení. Pokud budete chtít, náš operátor vám zavolá a vybere s vámi nejvhodnější nabídku podle vaší lokality a vašich nároků.

Internet Praha

Dále se podíváme na zoubek poskytovateli internetu s názvem Internet Praha.

Kvalitní internetové připojení je v dnešní době standardem. Téměř každý člověk v moderní době potřebuje kvalitní internet, každý člen rodiny tráví na internetu mnoho hodin každý den. Děti jej potřebují ke studium školních materiálů, rodiče zase kvůli práci. Ze všech stran jsme doslova bombardováni různými nabídkami připojení k internetu. Která z nich je ovšem pro naše potřeby nejlepší? Jaký poskytovatel nabízí dobrý poměr mezi výkonem a cenou? Na to se podíváme v dnešním článku.

Připojení k internetu v Praze

V Praze figuruje řada poskytovatelů připojení k internetu, je to doslova epicentrum jednotlivých nabídek. Pokud sháníte přesné porovnání internetu, najdete ho jednoduše na našem webu. Zde máme pro vás připravené zajímavé srovnání jednotlivých internetových providerů. Ovšem existuje operátor, který může nabídnout takový poměr ceny a rychlosti připojení, že zkrátka nemá konkurenci. Je jím společnost Internet Praha.

Tato společnost nabízí hned několik zajímavých datových balíčků, ve kterých si každý může nalézt svého favorita, který bude vyhovovat jeho specifickým požadavkům. Jaké balíčky máte k dispozici? Začněme s balíčkem HD Bronz s datovou rychlostí 20 Mb/s. Jedná se o startovní variantu vhodnou například pro studenty, kteří hledají hlavně levný internet. Tento internet seženete za 199 Kč po základní šestiměsíční slevě.

Další možností a zároveň zlatou střední cestou je internet HD stříbrný s cenou 299 Kč měsíčně po základní šestiměsíční slevě . Rychlost je zde více než dvojnásobná – 50Mb/s. Ideální pro domácnosti, které využívají často stahování, případně nahrávání větších souborů.

Nejrychlejším tarifem společnosti Internet Praha je pak připojení s názvem HD diamantový (1000 Mb/s) za cenu 599 Kč měsíčně po základní šestiměsíční slevě. Tento tarif je pro opravdu náročné jedince, kteří s internetem pracují každodenně a potřebují bezchybné a spolehlivé připojení. Rovněž jej ocení i hráči náročných online her, které rovněž potřebují stabilní připojení k internetu. V případě, že potřebujete internetové připojení, právě jste našli důvěryhodného partnera. Nezapomeňte se podívat na připojení k internetu na stránce Internet Praha a sjednejte si výhodné připojení ještě dnes. Operátor vás provede všemi kroky a objednávky a vybere společně s vámi nejvhodnější internetové připojení.