Vodafone TV

Vodafone TV je televizní službou operátora Vodafone, která funguje jako televize přes internet. Zdarma je na zkušební období dostupná všem novým objednatelům připojení k internetu.

Co to je televize přes internet?

Televize přes internet znamená, že se televizní signál nepřesouvá pomocí klasického satelitu, nebo pomocí koaxiální přípojky a set-top boxu. Veškeré vysílání a signál přijímá chytrá televize pomocí připojení k internetu.

Pro připojení potřebujete televizi, která podporuje právě internetová data. Pokud ji máte, tak můžete využívat televize přes internet nejen od Vodafone, ale i dalších poskytovatelů. Díky chytré aplikaci a rozhraní v prohlížeči je navíc Vodafone TV dostupná také na přenosných zařízeních a počítačích.

Programové balíčky a výhodná nabídka

Vodafone TV nabízí jak klasickou programovou nabídku, tak i výhodné ceny pro již existující klienty. Zvýhodněnou cenu na internetovou Vodafone TV můžete využít například jako již existující klienti s připojením k internetu, popřípadě i u jiných služeb operátora Vodafone.

Pro ideální poměr ceny a výkonu vám pomůže výběr jednotlivých tarifů programových balíčků od nejzákladnějších programů, až po portfolio prémiových kanálů s filmovým, seriálovým, vzdělávacím i sportovním obsahem.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 490 návštěvníků