Videotéka

Videotéka je služba, kterou nabízejí všechny internetové televize a různé aplikace poskytovatelů připojení či operátorů. Jednoduše se jedná o virtuální knihovnu filmů a seriálů.

Co videotéka je a co nabízí?

Videotéka je všeobecný pojem a jednoduše znamená, že jsou určité mediální záznamy uložené a ve formě „sbírky“ jsou dokonce i uspořádané do různých sérií a přehledně vyhledatelné podle autora, názvu, produkční firmy apod.

Videotéky buď nabízejí poskytovatelé připojení v rámci svých služeb, známe je jako vlastnost „Přehraj později“. Ale také existují videotéky konkrétních společností, které za měsíční předplatné nabízejí čistě jen svoji tvorbu. V současnosti jsou těmi největšími Amazon Prime nebo HBO GO.

Videotéky v ČR, kde je sehnat a kolik stojí

V rámci našich služeb můžeme využít internetové předplatné již zmíněných videoték jako Amazon či HBO, nebo je objednat v rámci poskytovaných služeb. Operátoři v ČR dávají k dispozici aplikace pro chytrá zařízení i pro televizory a PC, které fungují jako videotéka i v tom případě, kdy si chcete přehrát později nějaký odvysílaný program.

Cena se pohybuje většinou kolem několikaset korun měsíčně a předplatné bývá bez nutnosti závazků. Často je ale vyžadováno hrazení kartou a platba se automaticky obnovuje, pokud ji nezrušíte.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami