T-mobile internet

T-mobile je jedním z nejdéle přetrvávajících a největších mobilních operátorů v České republice. Vedle svých telekomunikačních služeb ale nabízí T-mobile internet s výbornými vlastnostmi jak pro mobilní zařízení, tak i jako pevné připojení k internetu pro domácnosti.

Neomezená data T-mobile zavedl jako první

V oblasti poskytování internetových služeb, je T-mobile internet víceméně průkopníkem. V době před lety, když bylo po Evropě hojně k dostání neomezené připojení k internetu pro mobilní zařízení a v Česku to bylo na spadnutí, to byl právě T-mobile, kdo jako první dokázal přijít na trh s touto novinkou.

Neomezená mobilní data nabídl T-mobile internet zcela poprvé v rámci plošné a bezplatné akce v rámci letních prázdnin. Tato akce je jinak dodnes tradicí a T-mobile internet bez omezení je tak k dispozici jak předplatitelům, tak i dobíjecím kartám.

T-mobile internet pro domácnosti

T-mobile internet je ale dostupný pochopitelně také pro běžné domácnosti jako pevné připojení k internetu bez datových limitů. Základní rychlosti připojení k internetu od T-mobile začínají na dvaceti megabitech a nejvyšší současnou nabídkou připojení je rychlost sta megabitů. Všechny rychlosti jsou založeny na starší, ale stabilní technologii DSL, takže zde očekávejte nižší rychlost nahrávání, než stahování dat.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 149 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 37 návštěvníků